Projekty WWW

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu projektowania i wdrażania stron internetowych. Nasze doświadczenie pomaga nam tworzyć profesjonalne strony internetowe dostosowane do każdego typu oczekiwań. Oferta skierowana jest zarówno do małych jak i dużych przedsiębiorstw.

Responsywny design

Tworzymy responsywne strony internetowe, które samodzielnie dopasowują się do rozdzielczości urządzeń mobilnych. Zamawiając responsywną stronę WWW, zapewniasz użytkownikom mobilnym wygodne przeglądanie informacji zawartych na Twej witrynie internetowej. Strony responsywne obecnie wypierają typowe witryny mobilne, powodem jest duża funkcjonalność i niższy koszt.

Systemy CMS

Strony internetowe, które tworzymy opieramy dobrych sprawdzonych systemach zarządzania treścią, lub na autorskich dedykowanych rozwiązaniach. Dzięki CMS będziesz mógł aktualizować swoją stronę, gdziekolwiek jesteś. Potrzebujesz do tego jedynie urządzenia z połączeniem do internetu. W każdej chwil będziesz mógł zaktualizować ofertę, dane kontaktowe, czy dołożyć zdjęcia do strony.

Sklepy internetowe

Sprzedaż w Internecie staje się koniecznością, ponieważ jest to jeden z najlepszych rynków zbytu. Posiadanie samej strony www może już nie wystarczyć - warto rozważyć możliwość stworzenia sklepu internetowego, który stanie się kompleksowym rozwiązaniem dla firm chcących powiększyć swoje zyski i nowe rynki zbytu.

Aplikacje mobilne

Przygotowujemy aplikacje na urządzenia przenośne, które w intuicyjny i prosty sposób realizują funkcjonalności określone przez Klienta. Towarzyszymy Klientowi od koncepcji, poprzez kreację graficzną aplikacji, jej realizację, wdrożenie i testowanie.

Social Media

Na potrzeby klienta przygotowujemy plan reklamowy dla Facebooka, Youtube, bloga. Kampanie optymalizujemy na bieżąco w zależności od prowadzonej w danym momencie komunikacji. Planujemy strategię, dobieramy odpowiednie formy i narzędzia działania, aby umożliwić Twojej firmie pozyskiwanie nowych klientów. Wykorzystaj naszą wiedzę, doświadczenie i pasję. Naszym celem jest skuteczna reklama Twojej firmy, który realizujemy sumiennie i rzetelnie.

Pozycjonowanie

Jeżeli chcesz być widoczny w sieci, zdobywać poprzez stronę internetową nowych klientów, zamów usługę pozycjonowania swojej strony, kampanię linków sponsorowanych Adwords. Posiadamy ogromne, wieloletnie doświadczenie w dziedzinie pozycjonowania stron. Przeprowadziliśmy setki kampanii Adwords, wielu klientów już zarabia dzięki dobry pozycjom swoich stron. Dołącz do nich.