Druk

Zapewniamy druk najwyższej jakości, w dowolnym formacie i na wybranej przez Państwa powierzchni. Sprawiamy że wydrukowane przez nas obrazy wyglądają jak żywe! Realizujemy duże i małe zamówienia, każde z nich traktując z należytą starannością. To co oferujemy, to druk przez duże "D": pełen nasyconych kolorów, wyrazisty i przemawiający do odbiorcy.

Katalogi

Estetyczne, profesjonalne, przyciągające uwagę. Masz realny wpływ na wygląd katalogu. Wybieraj spośród parametrów, dzięki którym uzyskasz indywidualny charakter swoich materiałów reklamowych. Przygotowujemy projekty okładek katalogów, a także wypełniamy grafiką ich wnętrze.

Teczki

Zaprojektowane po to, by cieszyć oko. Drukowane - by porządkować biurowy chaos. Elegancka teczka i dokumenty to nierozłączna para. Skorzystaj z możliwości stworzenia teczek według własnego pomysłu i noś je ze sobą, gdziekolwiek zechcesz.

Segregatory

Zaprojektowane po to, by cieszyć oko. Drukowane - by porządkować biurowy chaos. Elegancka teczka i dokumenty to nierozłączna para. Skorzystaj z możliwości stworzenia teczek według własnego pomysłu i noś je ze sobą, gdziekolwiek zechcesz.

Wizytówki

Przyciągnij uwagę rozmówcy ciekawym designem wręczanej mu wizytówki. Wymieniaj się kartami, które spotęgują pozytywny odbiór Twojego wizerunku. Eleganckie wizytówki są w biznesie równie istotne, co zdecydowany uścisk dłoni podczas nawiązywania kontaktów. Spraw, by Twoja firma była odbierana równie profesjonalnie, co Twoja osoba.

Ulotki

Stwórz z nami ulotki, po które odbiorcy sami będą wyciągać ręce. Estetyczne wykonanie, odpowiedni projekt graficzny oraz chwytliwe teksty sprawią, że odbiorcy będą sięgali po ulotkę z zaciekawieniem i chętnie będą czerpać z niej informacje.

Uszlachetnianie druku

Oferujemy szeroką gamę uszlachetnień druku. Dzięki zastosowaniu różnorodnych metod uszlachetnienia druku (m.in. foliamat, folia błysk, lakier UV, złocenie, srebrzenie, tłoczenie). Twoje materiały reklamowe będą przyciągać uwagę odbiorców oryginalnym wyglądem. Elegancki projekt okładki z pewnością zachęci potencjalnych klientów do zapoznania się z treścią Twojej oferty.

Pozostałe

Druk bez ograniczeń. Zobacz, jak mogą wyglądać inne materiały, które projektujemy i drukujemy. Działamy kompleksowo, profesjonalnie i z pasją. Wykonujemy: plakaty, książki, certyfikaty, dyplomy, naklejki, gazetki reklamowe, czasopisma, magazyny, papier firmowy, recepty, papier samokopiujący.